O nás

Náš obchod nabízí produkty dánské firmy Christine Headwear, a to prostřednictvím e-shopu i kamenné prodejny v Hradci Králové.

Šátky, turbany a čepice jsou určeny pro pacienty, kteří se potýkají se ztrátou vlasů v důsledku onemocnění či onkologické léčby.

Produkty značky Christine Headwear nesou označení kvality CE (93/42/EEC) a tím splňují nejen zdravotní požadavky, ale zaručují i vysokou kvalitu.

S nabízenými produkty mám osobní zkušenost, a to po prodělané rakovině mízních uzlin. V souvislosti s léčbou a ztrátou vlasů jsem hledala různé paruky a pokrývky hlavy, žádná z paruk mi však nevyhovovala a dobře vypadajících, kvalitních šátků a turbanů je na českém trhu stále velmi málo, a to i přes neustále se zvyšující počet osob bojujících s rakovinou.

Ráda bych proto produkty firmy Christine Headwear nabídla co nejširšímu spektru žen, které se potýkají se ztrátou vlasů v důsledku onemocnění či léčby rakoviny a poskytla jim tak možnost cítit se dobře i v boji se zákeřnými nemocemi. Osobně jsem byla s šátky a turbany maximálně spokojená, jejich nošení mi dodávalo sebevědomí a cítila jsem se dobře a bez rozpaků z nemoci i ve společnosti.

Naším cílem proto není považovat pokrývky hlavy za nutnost, ale za krásný módní doplněk.

 

Lenka Bydžovská

logo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení