O nás

Náš obchod nabízí produkty dánské firmy Christine Headwear, a to prostřednictvím e-shopu i kamenné prodejny v Hradci Králové.

Šátky, turbany a čepice jsou určeny pro pacienty, kteří se potýkají se ztrátou vlasů v důsledku onemocnění či onkologické léčby.

Produkty značky Christine Headwear nesou označení kvality CE (93/42/EEC) a tím splňují nejen zdravotní požadavky, ale zaručují i vysokou kvalitu.

S nabízenými produkty mám osobní zkušenost, a to po prodělané rakovině mízních uzlin. V souvislosti s léčbou a ztrátou vlasů jsem hledala různé paruky a pokrývky hlavy, žádná z paruk mi však nevyhovovala a dobře vypadajících, kvalitních šátků a turbanů je na českém trhu stále velmi málo, a to i přes neustále se zvyšující počet osob bojujících s rakovinou.

Ráda bych proto produkty firmy Christine Headwear nabídla co nejširšímu spektru žen, které se potýkají se ztrátou vlasů v důsledku onemocnění či léčby rakoviny a poskytla jim tak možnost cítit se dobře i v boji se zákeřnými nemocemi. Osobně jsem byla s šátky a turbany maximálně spokojená, jejich nošení mi dodávalo sebevědomí a cítila jsem se dobře a bez rozpaků z nemoci i ve společnosti.

Naším cílem proto není považovat pokrývky hlavy za nutnost, ale za krásný módní doplněk.

 

Lenka Bydžovská

logo